اخبار

برگزاری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی

برگزاری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی
اولین جلسه ستاد دهه فجر شهرستان شمیرانات در محل فرمانداری با حضور معاون ناحیه حجت الاسلام نوربخش برگزار شد

به گزارش ناحیه شهید باهنر(ره):

این جلسه مورخ 4بهمن ماه باحضور روسای ادارات ونهادهای شهرستان شمیرانات در محل فرمانداری برگزارشد. در این جلسه حجت الاسلام نوربخش معاون ناحیه حضور داشت واز برنامه های جدید مساجدمحوری دراین ایام مبارک سخن گفت. 

فرمانداری شهرستان شمیرانات عزت الله خانمحمدی فرماندار شمیرانات در جلسه ستاد برگزاری مراسم دهه مبارک فجر شمیرانات  ضمن تبیین فلسفه گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) گفت: امروز توجه و اهتمام ویژه برای برگزاری مراسم بزرگداشت ایام دهه مبارک فجر بیش از گذشته ضرورت دارد.

وی گفت: ستاد می بایست نقش هماهنگی و برنامه ریزی  را بر عهده داشته باشد  و تلاش نماییم تا بستر و زمینه حضور مردم در مراسم دهه فجر فراهم شود.

فرماندار شهرستان شمیران گفت: با توجه به شرایط منطقه ای ،جهانی و جهت گیری های دشمنان انقلاب اسلامی، برگزاری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با شکوه تر در سطح شهرستان و همراه و همگام با کشور بسیارمهم و ضروری است.

فرماندار شمیرانات دیدار و توجه به خانواده معزز شهیدان و ایثارگران در این ایام بسیار مهم و ضروری است که بایستی حتما برای این امر برنامه ریزی شود.

خانمحمدی با اشاره به برگزاری برنامه های ویژه دهه مبارک فجر در شهرستان شمیرانات، به همکاری همه دستگاه های اداری و دولتی در برگزاری باشکوه این هفته تاکید کرده و خواستار برگزاری جلسات و اجرای برنامه ها به صورت عمومی و با محوریت مردم شد.


ستاد دهه فجر
ستاد دهه فجر
ستاد دهه فجر
ستاد دهه فجر

 

۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۱۱
ناحیه شهید باهنر(ره) |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید