اخبار

حضور مسئولین شمیرانات در مسجدجامع امام زاده قاسم

حضور مسئولین شمیرانات در مسجدجامع امام زاده قاسم
نشست مشترک فرماندار شمیرانات و شهردار منطقه یک و برخی از مسئولان شهرستان باحضور امام جماعت مسجد جامع امام زاده قاسم(ع) در این مسجد برگزارشد.

به گزارش گزارشگر ناحیه شهید باهنر :

نشست مشترک فرماندار شمیرانات و شهردار منطقه یک و برخی از مسئولان شهرستان باحضور امام جماعت مسجد جامع امام زاده قاسم(ع) حجت الاسلام عبدالاحد ونمازگزاران واهالی محل مورخ 11 دی ماه در این مسجد برگزارشد.

در ابتدا امام جماعت ضمن خیرمقدم برخی مشکلات مسجد و معضلات فرهنگی محل را از دیدگاه خود مطرح نمود.

مهندس خانمحمدی فرماندار شمیرانات در این نشست، طی سخنانی ضمن تبریک به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر رحمت و نیز رئیس مذهب شیعه، امام جعفر صادق(ع) و همچنین گرامیداشت حماسه 9 دی روز بصیرت انسجام ملی و میثاق با رهبری و حمایت از ولایت فقیه گفت: همت مدیران و مسئولین شهرستان بر این قرار گرفته که آنچه در توان داریم در امر خدمتگزاری به مردم شریف دریغ نکنیم.

در ادامه اعضای شورایاری و مسئولین محلی امامزاده قاسم(ع) به طرح مشکلات خود پرداخته ، فرماندار و شهردار منطقه یک و مسئولین حاضر در جلسه پس از استماع، به همگی آنها پاسخ داده و مصوبات قابل توجهی در رفع معضلات و مشکلات این محله قدیمی و تخصیص بودجه برای آن تنظیم و اقدامات لازم به عمل آید. از جمله درخصوص احداث یک باب مرکز خدمات بهداشتی و درمانی خیریه، انجام پروژه گرمایش و سرمایش حسینیه، رسیدگی به مسائل ساخت و ساز محل امامزاده و حسینیه ، مشکلات ترافیکی و نیروی انتظامی و اصناف، تصمیمات مؤثر و کارآمدی گرفته شد.


امام زاده قاسم
امام زاده قاسم
امام زاده قاسم

۱۵ دی ۱۳۹۴ ۰۸:۴۵
ناحیه شهید باهنر(ره) |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید