اخبار

درمحضر امام جماعت مسجد جامع اراج

درمحضر امام جماعت مسجد جامع اراج
دشمن در تمام این سال ها تلاش کرده که این الگوی عظیم را از جامعه ما بگیرد. برترین زینت زنان و گرانقیمت ترین کمالات و پیشرفت زنان در پرتو همین حجاب است.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی متقی امام جماعت مسجد جامع اراج در شب میلاد حضرت زینب در مسجد به تبیین مقامات این خانم بزرگوار پرداختند

 حضرت زینب (س) حقیقتی است که جز خدا و اهل بیت (ع) نمی تواند  به وجود بزرگ ایشان پی ببرند. حقیقت بزرگی که الگوی صبر و ایستادگی زنان ما در طول ایام انقلاب و هشت سال دفاع مقدس بودند.

*دشمن در تمام این سال ها تلاش کرده که این الگوی عظیم را از جامعه ما بگیرد. شما نقش وهابیت را دست کم نگیرید. همه توانشان را صرف می کنند که انسان را تسلیم شیطان کنند.

*حضرت زینب الگوی عفت ، حیا و حجاب در طول تاریخ برای زنان است . بانویی که کرسی تدریس داشت. بانویی که سرمشق ایثار و وفاداری بود. بانویی که عبادت و بندگی داشت.

* اگر انسان این حقیقت را سرمشق حیات بشری خود قرار داد این حقیقت او را بالا خواهد برد اما اگر آن را کنار گذاشت می شود همین سرنوشت بشر امروز در دنیا.

*برترین زینت زنان و گرانقیمت ترین کمالات و پیشرفت زنان در پرتو همین حجاب است.

*ما انسان ها فطرتا خدا را دوست داریم اما شیطان هم دست بردار نیست و تلاش می کند ما را زمین بزند. نه فقظ ما بلکه بزرگان ما هم از کید و مکر شیطان در امان نیستند. هرکدام از انسان ها را هم به شیوه ای می فریبد مگر این که خدا دست ما را بگیرد.۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳
ناحیه شهید باهنر (ره) |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید