اخبار

آماده سازی مساجد برای راهپیمایی 22 بهمن

آماده سازی مساجد برای راهپیمایی 22 بهمن
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد با تاکید بر نقش شورای فرهنگی مساجد در برنامه ریزی برای پررنگ شدن نقش مساجد در مراسم ۲۲ بهمن از مساجد خواست مراسم ویژه ای برای این روز داشته باشند.

حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در این جلسه، سی و پنجمین جشن انقلاب را تبریک گفت و با بیان اینکه هر کاری برای انقلاب بکنیم کم کرده‌ایم، اظهار کرد: چشم امید نظام برای استمرار انقلاب به مساجد است. 

وی ایام الله دهه فجر را فرصتی مغتنم برای شکرگذاری به خاطر نعمت انقلاب اسلامی ایران برشمرد و با اشاره به اینکه مساجدی که در مسیر راهپیمایی بیست و دوم بهمن هستند نقش ویژه‌ای در برگزاری راهپیمایی دارند، توصیه کرد مساجد به صورت منطقه‌ای و با هماهنگی‌های از پیش انجام شده مراسم ویژه‌ای را برای این روز بزرگ تدارک ببینند. 

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد با تاکید بر اینکه برنامه‌های مساجد در دهه فجر باید جلوه گر فضای پرنشاط انقلابی باشند، خاطر نشان کرد: از ائمه محترم جماعات انتظار می‌ رود که با حضور ویژه در مساجد در روز راهپیمایی هدایتگر مردم باشند. 

حجت الاسلام حاج علی اکبری، ضمن اعلام حمایت مرکز از مساجد فعال در این دهه، پیشنهاد کرد مساجد در برگزاری برنامه‌های تکمیلی مانند نمایشگاه و دعوت از سخنرانان مطرح و انقلابی اهتمام داشته باشند. 

وی همچنین با تاکید بر نقش شورای فرهنگی هر مسجد در برنامه ریزی برای پررنگ شدن نقش مساجد در مراسم بیست و دوم بهمن، افزود: در مسیر ترویج انقلاب اسلامی نباید از هیچ اقدامی کوتاهی کنیم
۱۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲
ناحیه شهدباهنر |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید