اخبار

مراسم نکوداشت ایت الله سیدمحمدتقی حکیم برگزارشد.

مراسم نکوداشت ایت الله سیدمحمدتقی حکیم برگزارشد.
خضوع و خشوع آیت‌الله سید محمد تقی حکیم و همچنین ارادت علاقه‌مندان به شخصیت این عالم وارسته از جمله نکات قابل توجه در مراسم نکوداشت آیت‌الله سیدمحمدتقی حکیم بود.

ایت الله سیدمحمدتقی حکیم بالغ بر 30 سال امام جماعت مسجد جامع حصاربوعلی در شهرستان شمیرانات می باشد.

حضور پرشمار و پرتعداد علاقه‌مندان برای تجلیل از شخصیت آیت‌الله حکیم چنان بود که علاوه بر پرشدن تمامی ظرفیت سالن بسیاری نیز به صورت ایستاده در این مراسم حضور پیدا کرده بودند. 

* آیت‌الله صدیقی امام جمعه موقت تهران با وجود آنکه باید در جلسه‌ای شرکت می‌کرد اما در اواخر برگزاری این مراسم برای دقایقی خود را به محل برگزاری این نکوداشت رساند تا از شخصیت آیت‌الله حکیم تجلیل کرده باشد. 

* حضور پرتعداد اهالی محله نیاوران نیز برای قدردانی از شخصیت آیت‌الله حکیم از جمله موارد قابل توجه این مراسم بود. 

* برخی از اساتید و علما با وجود کسالت و مشکلاتی حتی در هنگام راه‌رفتن برای تجلیل از آیت‌الله حکیم در این مراسم حضور پیدا کرده بودند. 

* پدر شهید موحددانش نیز برای تجلیل از شخصیت آیت‌الله حکیم در این مراسم حضور یافته بود. 

* خضوع و خشوع آیت‌الله حکیم در هنگام حضور بر روی سن و صحبت‌های کوتاه او بیشتر به تشکر و قدردانی از برگزار کنندگان این مراسم بازمی‌گشت از جمله نکات قابل توجه در این مراسم بزرگداشت بود.

* در هنگام رسیدن به لحظات اذان مغرب برگزار کنندگان مراسم را سریعتر تمام کردند تا حاضران بتوانند به نماز مغرب و عشاء برسند.

* همچنین در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین آقایی معاون ریاست محترم مرکز رسیدگی به امور مساجد در سخنرانی خود در مجلس از ایت الله تقدیر وتمحید نمودند

۱ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳
گزارش گر محراب |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید